Зияткерлік олимпиада (IQ games)

2017 жылдың 5 желтоқсанында әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасының мәжіліс залында «Дәрілік түрлер технологиясы» және «Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер» кафедралары мен колледж студенттері арасында "IQ games" интеллектуалды ойынын өткізді.

Интеллектуалдық ойынға арналған сұрақтарды «Дәрілік түрлер технологиясы» кафедрасының оқытушысы Алтынбекова А.А. құрастырды және жүргізді.

Интеллектуалдық ойынның мақсаты:

- логикалық ойлау, есте сақтау қабілеттерін дамыту;

- материалды жалпылау және талдау қабілеттерін дамыту;

- зейінді қабылдау, бөлу және шоғырландыру жылдамдығы мен дәлдігін дамыту;

- сауаттылықты, білімге, шығармашылыққа қызығушылықты дамыту.

Интеллектуалдық ойынға келесі командалар қатысты:

1. Фармацевтика факультетінің 5 курс студенттері «Академиктер»

2. Колледж студенттері «Комета»

3. Фармацевтикалық факультетінің 2 курс студенттері «Фармаки»

4. 1 курс студенттері «Патологтар»

5. 1 курс студенттері «Алмаз»

5 команда іріктеу кезеңінде орта деңгейдің жалпы логикалық сұрақтарына жауап берді, содан кейін 3 команда жартылай финалға өтті. Жартылай финал жоғары деңгейдегі сұрақтармен 2 кезеңнен тұрды.

«Дәрілік түрлер технологиясы» кафедрасының меңгерушісі ф.ғ.д., профессор Сағындықова Б. А., «Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер» кафедрасының меңгерушісі т. ғ. к. Әшіров Ш. А., әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасының бас маманы Баймбетова Б. осындай іс-шаралардың маңыздылығын атап өтіп, белсенді қатысқаны үшін барлығына алғыс білдірді.

Интеллектуалдық ойынның қорытындысы бойынша орындар беріліп, сертификаттар табысталды:

1 орын - «Патологтар»

2 орын - «Академиктер»