«Жастар арасында суицидтің белең алуы және лаңкестік пен діни экстремизмнің таралу мәселелері» атты G-global коммуникативтік алаңында өткен онлайн-видеоконференция

2015 жылдың 25 қараша күні жастар саясаты секторының ұйымдастыруымен G-global коммуникациялық алаңында «Жастар арасында суицидтің белең алуы және лаңкестік пен діни экстремизмнің таралу мәселелері» тақырыптарында дөңгелек үстел өткізілді.

Дөңгелек үстелге Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясы, С.Д.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті, ОҚО Ішкі саясат басқармасының теолог-маманы Халықов Медет, Шымкент қалалық Д.Шыңғысбай қажы мешітінің наиб-имамы Жолдасов Ақылжан, Неврология, психиатрия және психология кафедрасының доценті, м.ғ.к., дәрігер-психиатр Зулфихарова Эльвира Талғатқызы,  Неврология, психиатрия және психология кафедрасының оқытушысы, м.ғ.магистрі, дәрігер-невролог Төлебаева Гаухар Ерузаховна қатысып, тақырып аясында пікір сайыс жүргізілді. Онлайн-видеоконференцияда суицидтің, лаңкестік пен діни экстремизмнің таралу мәселелерін талқылап қана қоймай, алдын алу жолдарын да қарастырды. Дөңгелек үстелге қатысушыларға сертификаттар берілді.

04.12.2015, 03:21