Өзбекстанның жоғары оқу орындарымен ынтымақтастық

«Қазақстандағы Өзбекстан жылында біздің екі халықтарымыздың шынайы бауырластық қарым-қатынасының тамырлары ғасырлар тереңдігімен көрінеді. Бұл біздің ортақ тарихымыз, ата-бабаларымыздың бай рухани мұрасы болып табылады.  Бізде ортақ дүниетаным, көзқарас, ортақ мәдениет, дін және дәстүр бар», - деді Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан Назарбаев Қазақстандағы Өзбекістан  жылының ашылуында.

Ташкент фармацевтикалық институтының студенттер тобы Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының Қасқа-Су оқу-өндірістік базасында фармакогнозия тәжірибесін өткізді.

Академия ректоры, профессор Рысбеков М.М.  тәжірибе жетекшісі мен Ташкент студенттер тобын қабылдады, өндірістік практиканы өту туралы сертификаттар тапсырды.

09.07.2018, 01:12