Жастар арасында «Нашақорлық және маскүнемділіктің алдын алу» және «Жастарды спортқа баулу»

Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасы және жалпы білім беретін кафедрасы мен бірлесіп студент жастар арасында «Нашақорлық және маскүнемділіктің алдын алу, жастарды спортқа ынталандыру» тақырыбында кездесу өтті, кездесуге Шымкент қаласының Психикалық денсаулық сақтау орталығының нарколог дәрігері: Одаман Меруерт
Шымкент қаласының №3 спорт шеберлігі мектебінің жаттықтырушысы: Садықов Бақтияр
Шымкент қаласы №3 спорт шеберлігі мектебінің спортшысы Жасөспірімдер мен жастар арасында Пенчак Силат бойынша Қазақстан Республикасының Чемпионатының алтын жүлдегері Сұлтанбекова Мадина қатысты.
Кездесу барысында, нашақорлықтың зияндылығы туралы айтылды, нашақорлықтан сақ болудын жолдарын талқылып және де студентерді спортпен шұғылдануға үгіт-насихат жүргізіп, студенттердің сұрақтарына жауап берді.

13.03.2024, 10:46