«Өз тарихынды есте сақта және мақтан ет»

1 наурыз елімізде алғыс айту күні ретінде тойланады,мемлекет басшысының айтуынша,қайырымдылық пен достық,қазақстандықтардың бір-біріне деген махаббатының жарқын мерекесі бола алады. Осы мерекеге орай  ФІҰжБ кафедрасында тәлімгерлік сағат өткізілді. Өз баяндамасы 505 ФР А  тобының студенті Пак А. ұсынды.

«Өз тарихынды есте сақта және мақтан ет» - бұл мерекенің талаптарының бірі. Ал бұл күннің мақсаттарының бірі - өскелең ұрпақты төзімділікке тәрбиелеу, бір-біріне достық пен сыйластық сезімін және - ұлтаралық келісім мен Қазақстандағы этникалық байланыстарды нығайту.Заманауи әлемде, жаһандану үдерісі бел алуда, миллиондаған адамдар көшіп-қонушылар есебінде. Сондықтан, қазіргі ғасырда халық үшін негізгі емтихан төзімділікке сараптама болып табылады.

05.03.2018, 05:19