Ғылыми-инвестициялық жоба S2B Intellectual Hub

6.04.2018 ж. Шымкентте алғашқы рет ғылыми жобаларының питчингі «S2B» инвестициялық жобасы өтті. «S2B» - бұл жас ғалымдардын  арасында ШОБ одан әрі коммерцияландыру және дамыту үшін өздерінің ғылыми әзірлемелерін ұсына алатын сандық алаңында. Бұл жобаның мақсаты - ғылым саласындағы, маркетинг принциптерін пайдалану және ғылыми бастамаларды одан әрі коммерцияландыру.

Балалар алаңы «S2B» М.Әуезов және «Халықаралық қазақ-түрік университетінің» оларға атындағы «Оңтүстік-Қазақстан медициналық академиясы» кәсіпкерлік және шығармашылық ғалымдар үшін мүмкіндік, «Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті» ұсынды. Х.А. Яссауи, медицина саласындағы өз ғылыми әзірлемелермен Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі Асқар Абубакирова Кәсіпкерлер палатасының директоры, басқарма төрағасы, «РИЦ Оңтүстік » Қуаныш Байтқ және жас инвестор Тоқтар Алибаева құрылыс материалдарды сөйлейді.

Кездесу барысында инвесторлар жобаларды одан әрі дамыту үшін пайдалы кеңестер, ұсыныстар мен ұсыныстар жасады. Ғылыми қызметті дамыту перспективалары мен модельдері, ғылыми әзірлемелерді қаржыландырудың тәсілдері мен механизмдері талқыланды, болашақта оларды коммерциализациялау керек. сандық алаңы «S2B» жөнінде кеңес үлкен барлық қатысушылар үшін игілігі мен инвесторлар арасында қаржыландыру мүдделі отырып, жемісті болды.

16.04.2018, 06:04