Вебинарлар сериясы студенттерге бағытталған оқыту әдістеріне арналған

2020 жылдың 26 қарашасында ZOOM платформасында Қашықтан білім беру технологиялары бөлімінің алғашқы вебинары ұйымдастырылды. ОҚМА профессор-оқытушылар құрамы үшін жоспарланған вебинарлар топтамасы аясында. "Жедел медициналық көмек және мейіргер ісі" кафедрасының меңгерушісі А.А. Сейдахметова "Студентке бағытталған оқыту және бағалау әдістері" тақырыбында, "Қазақстанның әлеуметтік медициналық сақтандыру жобасы - SHIP" мейіргерлік білім беру жүйесін жаңғырту мастер-класс материалдарынан дәріс дайындады.

Вебинарды өткізудің мақсаты: оқытудың әртүрлі заманауи әдістері мен құзыреттілікке негізделген бағалау әдістерін енгізу бойынша қатысушылардың құзыреттіліктерін арттыру, қатысушылардың сыни тұрғыдан бағалау және құзыреттілік негізінде білім беруді жақсарту қабілеттерін арттыру.

Студентке бағытталған тәсілді дамыту, оқытушының оқытуға, интерактивті оқыту стратегиясына, зерттеушілік оқытуға, сыни ойлауды дамытуға ықпал ететін оқыту стратегиясына бағытталған тәсілдері қарастырылды.

Тапсырмалардың мысалдары келтірілген: студенттерді оқыту мен бағалаудың әртүрлі әдістерін қалай сипаттау керек, жеке оқу дағдыларын қалай дамыту керек, оқушыға бағытталған бағалау. Оқытудағы мысалдар сыни ойлау, рефлексиялық күнделік, студенттің өзін-өзі көрсетуіне, бағалауға, бағалау әдістеріне қатысты болды.

04.12.2020, 09:54