Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының Жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасының меңгерушісі, м. ғ. к., профессор Абуова Г. Н. және доцент м. а. Бердалиева Ф. А. 25.04.2023 ж. мен 06.05.2023 ж. аралығында Ташкент медицина академиясының жұқпалы және балалар жұқпалы аурулары кафедрасының базасында академиялық ұтқырлықты өткізді. Оқу үдерісін өткізу кезеңінде оқытудың инновациялық әдістері қолданылды (дәріс - тренинг, TBL, Стандартталған пациент: sp – Standart patient, клиникалық жағдайды қорғау, ғылыми жоба және т. б. Ташкент медицина академиясында оқыту медициналық білім беру жүйесінің алдыңғы қатарлы тиімді технологияларына негізделген, практикалық денсаулық сақтауда сұранысқа ие мамандарды даярлауға бағытталған, студенттердің инфекциялық, паразитология, ғылым саласындағы ғылыми зерттеулерге қызығушылықтарын арттыруға және практикалық дағдыларды дамытуға үлкен көңіл бөлінеді.
Клиникалық ординаторлармен бірге кафедраның клиникалық базасының бөлімдерінде (Өзбекстан эпидемиология, микробиология және жұқпалы аурулар ғылыми-зерттеу институтында) науқастарды тексеру, консультациялар жүргізілді.

Мастер-класс "Аса қауіпті инфекциялар. Геморрагиялық қызба. КҚГҚ. Клиникалық жағдайларды талдау". Дәріскер-Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасының меңгерушісі, м.ғ. к., профессор Абуова Г. Н.

Дәріс-тренинг "Қазіргі кезеңдегі балалар мен ересектердегі қызылша. Клиникалық жағдайларды талдау". Лектор-Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасының PhD. м.а. доценті Бердалиева Ф.А.

м. ғ. к., профессор Абуова Г. Н. клиникалық резиденттер тобындағы практикалық сабақ. Клиника бөлімшесінде пациенттің консультациясы.

доцент м. а. Бердалиева Ф. А. клиникалық резиденттер тобындағы практикалық сабақ. Клиниканың балалар бөлімінде науқас балаға кеңес беру.

Ташкент медицина академиясының жұқпалы және балалар жұқпалы аурулары кафедрасының профессорым. ғ. д., профессор М. Д.Ахмедова және кафедра ПОҚ ұжымы.

ТМА жұқпалы және балалар жұқпалы аурулары кафедрасы басшылығының өтініші бойынша академиялық ұтқырлық бағдарламасына қосымша ТМА педагогикалық кадрларының біліктілігін арттыру салалық орталығында "Аса қауіпті инфекциялар. КҚГҚ. Клиникалық жағдайларды талдау", "Балалардағы КҚГҚ клиникасындағы геморрагиялық синдром". Дәріскерлер - Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасының меңгерушісі м.ғ.к., профессор Г. Н. Абуова; PhD. доцент м.а. Бердалиева Ф. А.

17.05.2023, 10:11