Сыбайлас жемқорлық - қоғам дерті

2021 жылдың 07 сәуір айында сағат 15:00 – де ОҚМА, Химиялық пәндер кафедрасы ұжымы, кафедрада тәрбие жұмысына жауапты х.ғ.к., профессор м.а. Алиханова Х.Б., Фармацевтикалық өндіріс технологиясы мамандығы «ФӨТҚА 204-19» тобы студенттерімен онлайн жағдайында «Сыбайлас жемқорлық - қоғам дерті» атты тәрбие сағатын өткізді. Тәрбие сағатының басты мақсаты: - Сыбайлас жемқорлыққпен күресіп, оның алдын алу жолдарын қарастыру. Кез келген ортада пара беру мен пара алудың жолын кесуде қоғам болып белсенділік танытуды ұсыну.

Аталған іс – шараға Ұлттык қауіпсіздік комитеті жемқорлыққа қарсы бөлім қызметкері Р.Б.Маханбетов, Шымкент қалалық «Адалдық алаңы» жобалық кеңсесінің басшысы Жани Қамбар, ОҚМА, Комплаенс-офицер қызметкері Нургали Алиханұлы Пернебеков, ОҚМА бірінші проректоры М. М. Есиркепов, Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасының басшысы Е.Сәлім., Химиялық пәндер кафедрасының меңгерушісі х.ғ.к., проф.м.а., Фармация факультетінің деканы Қ. Н.Дауренбеков сынды азаматтар белсенді қатысып, маңызды мәліметтермен таныстырды.

Сонымен қатар, Нур-Султан қаласы, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразиялық ұлттық университеті студенттері іс шараға қатысып, алған әсерлерімен бөлісті.

14.04.2021, 03:16