Қарабеков Ағабек Қарабекұлын еске алуға арналған олимпиада

3 курс студенттері арасында ОҚМА АҚ акт залында Қарабеков Ағабек Қарабекұлын еске алуға арналған олимпиада өтті, ұйымдастырушысы педиатрия-1 кафедрасы болды. Олимпиадаға қатысушылар В-ЖМКБ-04-21, В-ЖМКБ-02-21, В-ЖМША-09-21, В-ЖМСА- 12-21 , В-ЖМСА-21-21 , В-ЖМША-16- 21
Олимпиада жылы лебізбен, шабыттандыратын сөздермен басталып, Ағабек Қарабекұлын еске алды. Сәлемдесу бейнелері тәлімгердің студенттер қауымына қосқан үлесін құрметтеу және еске алу атмосферасын тудырды.

Студенттер олимпиадада Ағабек Қарабекұлының рухын және тәлімгерлігін бейнелейтін үздік эмблема байқауына қатысты. Әр топ элементтер мен түстерді таңдауды негіздей отырып, қазылар алқасына өз жобасын ұсынды. Арқан тартыс сайысы көңілді, достық көңіл-күй сыйлады. Студенттер бұл жігерлі іс-шарада табысқа жету үшін командалық рух пен күш көрсетті.

Студенттерге топтардағы мәдени әртүрлілікті көрсету үшін ұлттық билер немесе әндер дайындау тапсырылды. Бұл тапсырма олардың шығармашылық қырларын танытуға мүмкіндік беріп қана қоймай, мәдени мұраның маңыздылығын көрсетті.

Олимпиаданың ерекше кезеңдерінің бірі 10 жасар баланың кейпіндегі дәрігердің қабылдауы болды. Бұл кезең балалардың ішкі ауруларының пропедевтикасы бойынша білімдерін, қарым-қатынас дағдыларын және қатысушылардың эмпатиясын тексеруге арналған, сондай-ақ әртүрлі жас топтарымен қарым-қатынаста қолдау мен өзара түсіністіктің маңыздылығын атап өтті.

Ағабек Қарабекұлын еске алуға арналған олимпиада жарыс қана емес, бірліктің, жасампаздықтың, өзара түсіністіктің мерекесіне айналды. Қатысушылар өз өнерлерін көрсетіп, бір-бірін қолдап, шабыттандырды. Іс-шара Ағабек Қарабекұлының тәлімгерлік құндылықтарын сақтауға және жеткізуге кейінгі ұрпаққа көмектесті. Олимпиада соңында оқушыларға дипломдар, сертификаттар және естелік сыйлықтар табыс етілді.

10.11.2023, 17:38