ОҚМА студенттері жер сілкінісі кезіндегі ықтимал жағдайлармен танысты

ОҚМА ерікті студенттері Қазақстанда Қызыл Жарты Ай филиалдары өткізетін іс-шараларға белсенді қатысты.

Бүгін Шымкент қаласындағы жер сілкінісінен зардап шеккендерді құтқару және Қызыл Жарты Ай қоғамының қызметкерлері мен еріктілерімен алғашқы көмек көрсету бойынша Қазақстанның ТЖД және Қызыл Жарты Ай қызметкерлерімен сейсмикалық тексеру өтті.

Мүмкін болатын ТЖ-ға дайындық бойынша сейсмикалық тексеру білімді практикада бекіту мақсатында өткізілді. Осы мақсатта бірлескен сабақтарға Шымкент қаласының бөлімшелері – Ішкі істер Департаменті, жедел медициналық жәрдем станциясының, өрт және құтқару қызметтерінің, Апаттар медицинасы орталығының және басқа да мүдделі ведомстволардың қызметкерлері қатысты.

Сейсмобарлау – Шымкент қаласындағы Қызыл Жарты ай филиалының төтенше жағдайларға ден қою және апат қаупін азайту бойынша ЖОО-ның бірлескен бағдарламаларының бірі.

19.05.2021, 06:29