ОҚМА-дағы «Конституция күні» мен «Білім күні»

2019 жылдың 31 тамызында Жастар ресурстық орталығында «ҚР Конституциясы күні» мен «Білім күніне» арналған мерекелік іс-шара өтті.

Жоспарға сай өткізілген іс-шараны ОҚМА оқу-әдістемелік және тәрбие жұмыстар жөніндегі проректор М.Ұ.Анартаева ашып беріп, Қазақстан тарихы және әлеуметтік-қоғамдық пәндер кафедрасының меңгерушісі Ж.О.Нуржанова «Конституция – тұрақтылық кепілі» тақырыбында баяндама оқыды.

Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасының басшысы Е.Сәлім студенттерді академияның ішкі тәртіп ережелерімен таныстырды.

Іс-шара соңында медицина және фармация факультеті декандары мен медицина колледжі директоры студенттерге оқу үдерісі жайлы ақпарат беріп, белсенді студенттер ОҚМА ғимараттарымен таныстыру жұмыстарын жүргізді.

Барша қызметкерлер мен білім алушыларды Конституция күні мен Білім күнімен шын жүректен құттықтаймыз!

04.09.2019, 00:02