ОҚМА-дағы білім мен тәжірибенің интеграциясы туралы

13.04.2021 фармация ісін ұйымдастыру және басқару кафедрасында онлайн режимінде фармацевтика факультетінің 4-5 курс білім алушылары мен кафедра ПОҚ ЖШС ЗЕРДЕ-ФАРМА қызметкерлері жөніндегі директоры Аудекова Тазагуль Римовнамен "Фармациядағы кәсіпкерлік қызметтің заманауи аспектілері" тақырыбында кездесу өтті. Кездесу "Фармацевтикалық логистика және кәсіпкерлік қызмет негіздері" пәні аясында өткізілді. Кафедра меңгерушісі профессор К.Д. Шертаева жоғары оқу орындарының алдында білім беру мен тәжірибені интеграциялау мәселесі тұрғанын атап өтті. Осы міндетті өзектендіру аясында кафедрада фармацевтикалық сектордың тәжірибелік қызметкерлерімен кездесулер жиі ұйымдастырылады және осындай кездесулердің бірі бүгін өтті. ЖШС ЗЕРДЕ-ФАРМА қызметкерлер жөніндегі директоры Тазагуль Римовна білім алушыларға GPP стандартына көшу жағдайындағы фармацевтикалық қызметтің ерекшеліктері туралы айтып, ОҚМА фармацевтика факультеті бітіруші курс білім алушыларының барлық сұрақтарына жауап берді.

Білім алушылар фармация саласындағы кәсіпкерлік қызмет туралы толық ақпарат алды, бейімдеу және тәжірибе жинау үшін ірі дәріхана желілерінде бастапқы жұмыс істеу қажеттілігі туралы ұсыныс алды. Т.Р. Аудекова "Зерде-фарма" дәріханалар желісінің меңгерушілері, бүкіл Қазақстан бойынша әр түрлі деңгейдегі менеджерлер лауазымдарында табысты жұмыс жасайтын академияның түлектеріне жоғары баға берді. Біздің академияның түлектерінің еңбек нарығында сұранысқа ие, мықты білім мен дағдыға ие екенін де атап өтті. Сөз соңында ЖШС ЗЕРДЕ-ФАРМА қызметкерлер жөніндегі директоры Т.Р. Аудекова фармацевтика факультетінің түлектерін "Зерде-фарма" дәріханалар желісіне жұмысқа шақырды.

14.04.2021, 09:56