«Қоғамдық денсаулық мамандарын даярлаудағы тәжірибенің рөлі»

2015 жылдық 12 желтоксанында студенттерінің өндірістік тәжірибе өту нәтижелерін қорытындалауға арналған «Қоғамдық денсаулық мамандарын даярлаудағы тәжірибенің рөлі» атты әдістемелік конференция өтті.

Презентация үш тілде оқылды- қазақ, орыс және ағылшын. Тәжірибе өтетін базалардың өкілдері конференцияға белсенді қатысты, олар: Рузметов З.А. СӨСҚО басшысының орынбасары; Карибаева С.К. ОСЕ бас дәрігерінің орынбасары; Исмаилова К.Ш., ОКО бас мейірбикесі және Бисебаева М.КАХТ, бас мейірбикесі.

Өндірістік тәжірибенің мақсаты - студенттердің білімін кеңейтіп, бекітіп, тереңдетіп қана қоймай, оларды командада жұмыс жасауға, тәжірибе жинақтауға үйрету.

Конференцияның соңында базалардан келген өкілдерге алғыс хат, ал презентация жасалған студенттер мен магистранттарға мақтау қағаздары берілді.

22.12.2015, 03:49