LMQS Erasmus+ жобасы аясында Афинадағы (Греция) Батыс Аттика университетінің базасында халықаралық семинар-тренинг

2022 жылғы 23-27 мамыр аралығында Афинада (Греция) lmqs ERASMUS+ жобасының шеңберінде стратегиялық менеджмент және денсаулық сақтаудағы тәуекелдерді басқару саласында білім беру бағдарламаларын әзірлеу және жетілдіру бойынша халықаралық семинар-тренинг өткізілді. Оқыту Батыс Аттика университетінің (Греция) базасында өткізілді. Іс-шараға Қазақстан мен Әзірбайжан серіктес университеттерінің жұмыс тобының мүшелері қатысты. Жоба үйлестірушісі, профессор Панос Яннакопулос таныстыру кездесуін өткізіп, бір аптаға арналған бағдарлама туралы айтып берді.
Батыс Аттика университетінің (Греция) түрлі кафедраларының профессорлары мен доценттері тьюторлар мен эдвайзерлер болды: Панос Яннакопулос, Анастасия Барбуни, Николаос Маниадакис, Василики Гкиока, Джордж Кулиеракис, Арети Ставропулу, Джордж Василопулос.
Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының атынан халықаралық семинар-тренингке Сарсенбаева Гүлзат Жанабаевна мен Магай Любовь Николаевна (Әлеуметтік медициналық сақтандыру және қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасы), Ибрагимова Айгүл Гаффарқызы (Фармакология, фармакотерапия және клиникалық фармакология кафедрасы) қатысты.
Шетелдік серіктестермен бірлесе отырып, Болон процесінің білім беру моделінің ерекшеліктері, Батыс Аттика университетіндегі оқу процесі егжей-тегжейлі талқыланды, Батыс Аттика университетінің қоғамдық денсаулық мектебімен танысты, зертханалар мен кітапханаларға барды. Оқыту пікірталас, кейс, сұрақ-жауап форматында жүргізілді. Тьюторлар мен эдвайзерлер дипломнан кейінгі білім беру бағдарламаларын бекіту тәртібі туралы хабардар етті, сапа саясаты және қоғамдық денсаулық сақтауда тәуекел-менеджменті мен сапа менеджментін қолдану туралы айтып берді. Оқыту барысында коммуникация және жобаларды басқару құралдарымен танысты, сондай-ақ талқылау барысында пәндер мен оқытудың соңғы нәтижелері туралы мәселелер қозғалды.
Халықаралық семинар-тренингтің соңында барлық серіктес университеттердің жұмыс тобы мүшелерінің сыни талдау және бағалау, жобалық оқыту және денсаулық сақтау жүйесінің сапа менеджменті дағдыларын жақсарту болды.

02.06.2022, 17:56