Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және Қазақстан тарихы және әлеуметтік-қоғамдық пәндер кафедрасында өткізілген әдістемелік семинар

Әлеуметтік-экономикалық өзгерістер мен бүкіл әлемдік қауымдастықтың ақпаратын дамыту дәстүрлі білім беру жүйесін қалыптастыруды талап етеді. Осыған байланысты, 2019ж. 18 сәуір сағат 14.00-де «Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер» және «Қазақстан тарихы және әлеуметтік-қоғамдық пәндер» кафедраларының ұйымдастыруымен «Оқытудың интьерактивті әдістері» тақырыбында әдістемелік семинар өтті.

Әдістемелік семинарға М.Әуезов атындағы ОҚМУ-нің «Ағылшын тіл білімі» кафедрасының аға оқытушысы, п.ғ.м. Бейсембаева А.Д., ОҚМА «Фармацевтикалық және токсикологиялық химия» кафедрасының доценті Серикбаева А.Ж., оқырмандарға қызмет көрсету бөлімінің меңгерушісі Балымова Ж.Қ. және кафедралардың профессор-оқытушылар құрамы қатысты.

Бейсембаева А.Д. және Серикбаева А.Ж. ғаламдық білім беру кеңістігіне кірігу, шығармашылық ойлауды дамыту, олардың қажеттіліктеріне сәйкес ғылыми жетістіктерді енгізу, студенттің өз іс-әрекетінің субъектісіне айналуына мүмкіндік жасау арқылы ұлттық білім беруді дамыту туралы өздерінің тәжірибелерімен бөлісіп өзара талқылау жоғары деңгейде өтіп ұсыныстар айтылды.

Семинар ҚР білім беру саясатының өзекті мәселелерін талқылады. Семинарға қатысушылар мен қонақтар болашақ мамандарды даярлауды жетілдіру, білім берудің ғылыми-әдістемелік жүйесін жаңғырту, оқытудың формалары мен әдістерін жетілдіру бойынша және сонымен қатар, білім берудегі шетелдік тәжірибені талдау болды.

25.04.2019, 03:00