«Құлақтан кіріп бойды алар...» байқауы

Жастар  арасында  салауатты  өмір  салтын  қалыптастыру және жастардың құлаққапты (наушники) кеңінен пайдалануы салдарынан ерте дамитын кереңдіктін алдын алу мақсатында 2015ж. 2-ші желтоқсанында   «Құлақтан кіріп бойды алар...»  атты  тақырыпта  Жастар денсаулық  орталығының  ұйымдастыруымен Оңтүстік  Қазақстан  Мемлекеттік  Фармацевтика  академиясының  акт  залында  кафедра мен студенттерінің  қатысуымен  байқау өткізілді.

648 1 1 1

Байқауда I  орынды    «Терапия бакалавриат»    кафедрасы иеленді, II орынды «Қоғамдық денсаулық сақтау-2» кафедрасы алды, «Гигиена – 1» және Гигиена – 2» кафедрасы  III орынды  өзара бөлісіп  алды.

648 4 4

Байқау  барысында  құлаққаптың зияндығы мен пайдасы, түрлі апаттық жағдайлар  мен кереңдіктің алдын алу жолдары қойылымдар, бейнероликтер, флешмобтар түрінде  көрсетілді.

Байқау жоғары деңгейде өтті. Әділ қазылар сайысты қорытынды шығарды. Байқау төрағасы Торланова Б.О. және Жастар денсаулық орталығының басшысы  Жиен А.Қ. жеңімпаздарды жариялап, барлық қатысушыларды мадақтау қағазымен, естелік сыйлықтармен марапаттады.

04.12.2015, 03:01