КеАҚ «Астана Медицина университетіне» «ОҚМА» АҚ-ның оқытушысы Д.Э. Одзял академиялық ұтқырлығы

2022 жылдың 21 ақпаннан 04 наурызға дейін «Микробиология, вирусология және иммунология» кафедрасының оқытушысы Д.Э. Одзял академиялық ұтқырлық аясында КеАҚ «Астана Медицина университеті» «Ш.И. Сарбасова атындағы микробиология және вирусология» кафедрасында «Жалпы медицина» мамандығының 2 курс студенттеріне орыс тілінде «Медициналық микробиология» пәнінен келесі тақырыптар бойынша онлайн форматта ОБӨЖ сабақтарын өткізуде:
1. Серологиялық диагностикалық реакциялар (РА, РФА, РП, РСК, ИФА, ИГФ, РН, РИА). Аллергиялық және жоғары сезімталдық реакциялары.
2. Анаэробты инфекциялардың қоздырғыштары. Арнайы алдын алу және емдеу. Сіреспе, ботулизм және газды гангренаның зертханалық диагностикасының принциптері.
3. Клиникалық диагностикалық микробиология. Ауруханаішілік инфекциялар. Патогенді және шартты патогенді саңырауқұлақтар. Микологиялық зерттеу.
4. Вирустық респираторлық инфекция қоздырғыштары. Алдын алу және емдеу.
5. №3 аралық бақылау. «Вирусты инфекциялар».
Сабақтар оқытудың заманауи әдістерін қолдана отырып өткізілді.

03.03.2022, 19:52