«Карбон қышқылдары. Дикарбон қышқылдары»

2023  жылдың 13 желтоқсан күні «Фармацевтикалық пәндер»  кафедрасының ұйымдастыруымен, «Карбон қышқылдары. Дикарбон қышқылдары» тақырыбында  С-МІҚ-09.01.23 тобының студенттерімен  ашық сабағы өтті.
Ашық сабақтың басты мақсаты - студент карбон қышқыл-дарының номенклатурасын, қасиеттерін, алынуын және қолданылуын білуі тиіс. «Кіші топтар» әдісімен, цифрлық ресурстарды қолдана отырып бағалау критерийін жүзеге асырдық. Білім алушылардың нәтижесі бойынша сабақты түсінуі, қабылдауы жоғары дәрежеде орын алды. Өткен тақырыптарды талқылау, «Ойлан, тап» интелектуалдық ойыны, «Жас химик» тәжірибелік бөлімі, «Quizzizz.com» платформасы қолданылды.
Қорытындылай келе, сауалнама жауаптарын саралап, «Кіші топ» әдісі тиімді әдістер қаратына жатқызылды. Белсенділігі және топ бойынша бағаланды.  Тәжірибелік жұмыс жасап үйренді.

15.12.2023, 14:48