«Фармация ісін ұйымдастыру және басқару» кафедрасында "Фармацевтикалық қызметті ұйымдастыру" өндірістік тәжірибе туралы халықаралық конференция

18.02.2022 ж. фармацевтикалық істі ұйымдастыру және басқару кафедрасында ZOOM платформасында онлайн режимінде "Фармация" мамандығының 3 курс студенттері үшін өндірістік практика базаларының басшылары, И.К.Ахунбаев атындағы Қырғыз мемлекеттік медицина академиясының профессорлық-оқытушылық құрамы және ФІҰжБ кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы, ОӘО қызметкерлері - Г. С. Алдабергенова, Р. А. Шаймерденовтың қатысуымен «Фармацевтикалық қызметті ұйымдастыру» өндірістік практикасының қорытындылары бойынша халықаралық конференция өтті.

Конференцияда кафедра меңгерушісі Шертаева К.Д. мен Практикадан өту сапасы туралы кафедра бойынша практикаға жауапты PhD докторы Г. И. Өтегенова баяндама жасады.
Тәжірибе қорытындысы бойынша сауалнама жүргізілді, сауалнама нәтижелері келесідей:

Тәжірибеден өту барысында студенттер көтерме және бөлшек сауда компанияларының жұмысымен егжей-тегжейлі танысып, қажетті практикалық дағдыларды алды.

Нұрсейіт Арузат Қырғыз мемлекеттік медицина академиясының фармацевтикалық ұйымдарының базасында «Фармацевтикалық қызметті ұйымдастыру» пәнінен өткен өндірістік практика туралы баяндама жасады.
Кауканова Аружан ЖШС «Europharma», Амангелді Айгерім ЖШС «Зерде», Намазбай Сымбат ЖШС «Тин», Исабаева Диана ЖШС «Аманат», Андасбек Айгерім ЖШС «Мерей-2» базалардағы практикалық дағдылары мен әсерлерімен бөлісті.

Конференция соңында кафедраның аға оқытушысы Мамытбаева К.Ж., ҚММА фармацевтика факультетінің деканы Дооталиева Сайрагуль Чыныбековна, «Зерде-фарма» база жетекшісі Аудекова Т.Р. сөз сөйледі.
Конференцияны қорытындылап, білім алушылар сертификаттармен марапатталды.

28.02.2022, 12:23