Фармация ісін ұйымдастыру және басқару кафедрасының докторанттары мен магистранттарының педагогикалық практикасы туралы

Докторанттар Бубешова М.Б., Джабарқұлова С.К., Орынбаева А.Д және магистранттар Башарова С.С., Бесембаева Д.Е. және Ерсайынова А.Б. фармацевтикалық істі ұйымдастыру және басқару кафедрасында педагогикалық практиканы өтіп жатыр.
Докторанттар мен магистранттар практикалық және ӨБӨЖ сабақтары келесі пәндер бойынша: «Менеджмент және маркетинг фармацевтикалық кеңес негіздерімен», "Фармациядағы тиімді коммуникациялар", "Фармацевтикалық өнеркәсіптің экономикасы", "Фармакоэкономика және дәрілік заттардың айналымы жүйесіндегі фармацевтикалық ақпарат" және т.б.
жүргізді.
Педагогикалық практиканың мақсаты докторанттар мен магистранттарда кәсіби құзыреттілік жүйесін, практикалық дағдылар мен оқыту әдістемесін қалыптастыру, оқытушының функцияларын орындауға дайындау болып табылады. Педагогикалық практиканың көлемі Қазақстан Республикасының МЖМБС–мен, мерзімдері - бекітілген академиялық күнтізбемен және докторант пен магистранттың жеке жұмыс жоспарымен анықталады.
Педагогикалық тәжірибе маңызды бөлік болып табылады "ОҚМА" АҚ базасында жүргізілетін жоғары білікті мамандарды даярлауға бағытталған бекіту және докторантура мен магистратурада теориялық білім беру процесінде алған білімдерін кеңейту.

19.03.2024, 17:40