Бір-біріне қолдау көрсету

«Еврофарма» фармацевтикалық компаниясы Қазақстандағы дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды дистрибуциялау жөніндегі ірі компаниялардың бірі болып табылады. Онымен «ОҚМА» АҚ фармацевтика саласы үшін кадрлар даярлау, кәсіби тәжірибе өткізу, түлектерді жұмысқа орналастыру мәселелерін талқылауды өткізу бойынша бұрыннан жақсы байланыстарды байланыстырады.

Алайда, «Еврофарма» компаниясы мен «ОҚМА» біздің ынтымақтастығымызды одан да тығыз әрі тиімді етуге шешім қабылдады. Өзара іс-қимыл шеңберінде кәсіптік практиканы өткізу сапасын арттыру, дуалды оқытуды ұйымдастыру, фармацевтикалық кадрларды даярлау бағдарламаларының мазмұнына толықтырулар енгізу, магистрлік диссертацияларды бірлесіп даярлау, бірлескен білім беру жобаларын әзірлеу, оқытушылардың біліктілігін арттыру, оқытушылардың әлемнің жетекші ЖОО-лары мен компанияларында тағылымдамадан өтуі бойынша жоспарлар әзірленуде.

«Еврофарма» компаниясымен жоспарларды жүзеге асыру Академия менеджерлері үшін көшбасшылық бойынша тренинг жүргізуден басталды. Жаттықтырушы Нұр-сұлтан қаласындағы «Еврофарма» фармацевтикалық компаниясының персоналын оқыту және дамыту бөлімін басқаратын Мұхамеджанов Спартак.

Тренингке 40-тан астам адам қатысты, олардың ішінде проректорлар, ЖОО бөлімшелерінің басшылары, факультет декандары, кафедра меңгерушілері.

Тиімді коммуникация, қызметкерлермен кері байланыс, мақсаттар мен міндеттерді қою, икемді көшбасшылық пен көшбасшылықты пайдалану мәселелері қарастырылды.

Тренинг тиімді өткізіліп, нақты жағдайлар талданды, қатысушылар оқытудың дағдыны динамикалық дамыту форматында жүргізіліп, инновациялық әдістер қолданылып, креативті және позитивті ойлау дамитынын атап өтті.

20.01.2020, 21:25