Білім беру сапасын қамсыздандыру тәуелсіз қазақстандық агенттігі

Ағымдағы 2015 жылдың 12-13 мамыр аралығында Қ.А. Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінде мамандандырылған аккредитация аясында ішкі аудит жүргізілді (Түркістан қ-сы, 2015 ж.).

561 1 1

Аталған аккредитация бойынша Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы, фармация ісін ұйымдастыру және басқару кафедрасының «Фармация» мамандығы бойынша магистранты Бөбешова Мария эксперттік топтың құрамында студенттік эксперт-өкілі ретінде болып қайтты.

561 2 2

Білім беру сапасын қамсыздандыру тәуелсіз қазақстандық агенттігінің қызметі Қазақстан Республикасы президенті Н.Ә.Назарбаевтың тапсырмасын үздіксіз орындауға, ұлттың рухани және интеллектуалды дамуын арттыруға бағытталған, бәсекеге қабілетті жоғары білімді қамтамасыз ету, әлемдік қоғамдастықпен қазақстандық білімнің мерейін үстем ету.

561 3 3

Бөбешова М. ББСҚТҚА ішкі аудит командасында белсенді жұмыс жасады.

21.05.2015, 07:00