Бауыржан Мүслімұлы Жүнісбековтің 60 жылдығына арналған құттықтау!

2020 жылдың 28 желтоқсанында "ОҚМА" АҚ әскери кафедрасының аға кезекшісі Бауыржан Мүслімұлы Жүнісбеков 60 жасқа толды.

Жүнісбеков Б.М. кафедрада 2013 жылдан бастап, оның барлық еңбек қызметі жоғары оқу орнымен байланысты. Бауыржан Мүслімұлы еңбексүйгіштігімен, жауапты көзқарасымен, парасаттылығымен ерекшеленеді, әріптестері мен студент жастары арасында беделді және құрметке ие. Сондай-ақ ол өте қамқор әке. Көп жылғы мінсіз және адал еңбегі үшін бірнеше рет ОҚМА әкімшілігінің грамоталарымен және алғыс хаттарымен марапатталған.

Құрметті Бауыржан Мүслімұлы, сіздерді мерейтойыңызбен шын жүректен құттықтаймыз! Сіздерге шын жүректен зор денсаулық, қажымас қайрат, отбасылық амандық пен бақыт тілейміз!

30.12.2020, 02:05