Бастау кездесуі

"Ресей, Қазақстан және Әзірбайжанда ашық және қашықтықтан оқыту шеңберінде стратегиялық менеджмент және денсаулық сақтау саласындағы тәуекелдерді басқару саласындағы бакалавриат пен магистратураны кәсібилендіру»

Erasmus+ MC no. 618860-EP-1-2020-1-EL-EPPKA2-CBHE-JP

2021 жылғы 7-8 сәуірде GPI №1 Халықаралық басшылық тобының Erasmus+ LMQS жобасы бойынша "Ресей, Қазақстан және Әзірбайжанда ашық және қашықтықтан оқыту шеңберінде денсаулық сақтаудағы стратегиялық менеджмент және тәуекелдерді басқару саласындағы бакалавриат пен магистратураны кәсібилендіру"skype онлайн кездесуі өтті.

Кездесудің ресми ашылуы жобаның грантхолдері, Батыс Аттика университетінің (Греция) ректоры Панайотис КЛАДИС мырзаның сөз сөйлеуінен басталды. Құттықтау сөзімен Грекия, Ресей, Қазақстан, Әзірбайжан "Эразмус+" ЖЭО өкілдер сөз сөйледі.

ЕО-ның референт университеттері Денсаулық сақтау саласындағы сапаны стратегиялық басқару және тәуекелдерді басқару саласындағы кадрлар мен педагогикалық ресурстарды даярлау бойынша ұсыныстар жасады, қашықтықтан оқытудың пайдаланылатын платформаларын және олардың қол жетімділігін таныстырды, білім алушы мен оқытушы тұрғысынан платформаның функционалдық және техникалық қолдану бойынша таныстырылды.

Кездесудің екінші күні Еуропалық жоғары оқу орындары кәсіпорындардың сұраныстарына сәйкес және Болон процесіне сәйкес оқу курстарын құру және жаңарту үшін пайдаланатын құралдар мен әдіснамалар таныстырылды. № 1 және № 2 жұмыс пакеттерінің негізгі іс-шаралары мен мақсаттарының толық хронограммасы ұсынылды.

Мониторинг жоспары мен жоба сапасының презентациясы, жоба бойынша ақпаратты тарату нұсқаулығы, жобаны басқару ережелерінің презентациясы үлкен қызығушылықпен қарсы алынды.

Семинар соңында семинардың сапасын бағалау бойынша сауалнама ұсынылды (серіктестің №2 сауалнамасы негізінде - d ' Iasi - PARTENER жергілікті дамудың бастамашыл тобы және Ресейдегі Erasmus Ұлттық кеңсесінің сауалнамасы).

Семинарға қатысушылар жобаны одан әрі іске асыру бойынша перспективалар мен ұсыныстарды талқылады.

20.04.2021, 13:55