Аль-Фараби атындағы ҚазҰУ магистранттарының ғылыми тағылымдамасы

2024 жылғы 26 наурыз - 8 сәуір аралығында Аль-Фараби ҚазҰУ – нің "7М10123-Денсаулық сақтаудағы сапа менеджменті" білім беру бағдарламасы бойынша екінші оқу жылының магистранттары "Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы" АҚ базасындағы "Әлеуметтік медициналық сақтандыру және қоғамдық денсаулық" кафедрасында ғылыми тағылымдамадан сәтті өтті.

Тағылымдама барысында магистранттар ғылыми зерттеулердің әдіснамасымен, IMRAD ғылыми мақалаларын жазудың дұрыс құрылымымен танысты. Деректерді статистикалық өңдеуді және мета-деректерді талдау ережелерін зерттеді.

Бұл білім беру бағдарламасы Эразмус+ "Ресейде, Қазақстанда және Әзірбайжанда ашық және қашықтықтан оқыту шеңберінде денсаулық сақтаудағы стратегиялық менеджмент және тәуекелдерді басқару саласында бакалавриат және магистратураны кәсібилендіру– LMQS" жобасы шеңберінде әзірленді. 618860-EPP-1-2020-1-EL-EPPKA2-CBHE-JP. Жобаның қатысушылары Греция, Франция, Әзірбайжан, Қазақстан России, болып табылады.
Қазақстан тарапынан 5 серіктес ЖОО қатысады: ҚазҰУ. Аль-Фараби, ҚазҰМУ. С. Асфендияров, «ОҚМА» АҚ, КМУ. Ш. Уәлиханова.
"ОҚМА "АҚ – да LMQS Erasmus+ жобасы аясында нарықтың заманауи қажеттіліктерін ескеретін "7М10140-Қоғамдық денсаулық сақтау" магистратурасының білім беру бағдарламасы жаңартылды.
2024 жылғы 28-29 наурызында "ОҚМА" АҚ "Әлеуметтік медициналық сақтандыру және қоғамдық денсаулық" кафедрасында м.ғ.к., асс.профессор
Г. Ж. Сарсенбаева және м.ғ.д. Д. А. Оспанова "ОҚМА" АҚ студенттеріне, магистранттарына мен докторанттарына Аль-Фараби атындағы ҚазҰУ магистранттарымен бірлесіп LMQS Erasmus+ жобасының мақсаттары мен міндеттері бойынша семинар өткізді.

10.04.2024, 16:26