Аккредиттеу – білім беру қызметі сапасының кепілдігі

Бүгін, 2018 жылдың 27 қараша күні Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясында институционалдық аккредиттеу шеңберінде сыртқы аудит жүргізу бойынша Білім сапасын қамтамасыздандыру бойынша тәуелсіз агенттігі (БСҚТА) сыртқы сараптамалық тобы өз жұмысын бастады.

Сараптамалық топтың басшысы Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті ректорының кеңесшісі, м.ғ.д., профессор Молотов- В.Б.Лучанский.

Сараптамалық топтың құрамында:

• Malm Anna - халықаралық сарапшы, Люблин медициналық университетінің медициналық аналитика бөлімі фармацевтика факультетінің деканы (Польша), фарм.ғ.д, профессор;

• А.В.Балмуханова - Ұлттық сарапшы, Ғылым және инновация бойынша Департаментінің директоры, «Ұлттық медициналық университеті» АҚ м.ғ.д., профессор;

• А.Б.Жунусова - Халықаралық инновациялық білім беру орталығының басшысы, Семей қ. ММУ м.ғ.к.;

Т.С.Шауенов - жұмыс берушілер өкілі, №1 Шымкент қалалық клиникалық ауруханасы бас дәрігерінің орынбасары, м.ғ.к.;

М.Н.Корикбаев – білім алушылар өкілі, Қ.А.Ясауи атындағы ХҚТУ 2 жыл білім алушы резиденті.

Имашева Б.С. – сараптама тобының үйлестірушісі, БСҚТА бас үйлестірушісі, биол. ғ.д., профессор.

27.11.2018, 00:17