«АИТВ/ЖИТС–тің алдын алу және жастарды спортқа баулу»

2023 жылдың 26 қыркүйек күні ОҚМА үлкен мәжіліс залында Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасының ұйымдастыруымен «АИТВ/ЖИТС–тің алдын алу және жастарды спортқа баулу» тақырыбында кездесу өткізілді. Кездесуге Шымкент қаласы Психикалық денсаулық сақтау орталығының психиатор-наркологы Одаман Меруерт Сәлімбекқызы, Шымкент қаласы Полиция департаменті Есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасының аса маңызды істер жөніндігі аға жедел уәкілі, полиция майоры Қарбеков Бауыржан Қанатұлы, Шымкент қаласы №3 спорт шеберлігі мектебінің спортшысы, пенчак силат бойынша Қазақстан чемпионы Подольянов Никита, Шымкент қаласы №3 спорт шеберлігі мектебінің пенчак силак бойынша жаттықтырушысы Садыков Бахтияр және жастар саясаты бөлімінің қызметкерлері қатысты.
Кездесуге келген мамандар халық арасында АИТВ/ЖИТС пен нашақорлықтың, маскүнемдіктің алдын алу жолдары мен маңызды белгілері туралы егжей-тегжейлі түсіндіріп берді. Студенттер көкейіндегі сауалдарға жауап алып, жаңа мәліметтермен танысты.
Іс шараны қорытындылаған пенчак силат бойынша Қазақстан чемпионы Подольянов Никита студенттерді зиянды әдеттерден аулақ болып, спортпен шұғылдануға шақырды.

27.09.2023, 17:12