60 жылдық мерейтойын атап өткен Сәуле Құтымқызы Ордабаеваға шығармашылық табыс, денсаулық және амандық тілейміз!

2020 жылғы 24 қазанда тамаша адам, ғалым, фармацевтика ғылымдарының докторы, профессор, Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының фармацевтикалық және токсикологиялық химия кафедрасының меңгерушісі, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік фармакопеясы редакциялық алқасының мүшесі Ордабаева Сәуле Құтымқызы 60 жасқа толады.

Жоғары кәсібилік, командада жұмыс істей білу, іскерлік қарым-қатынастың барлық жағдайларында сыпайы болу, сондай-ақ нәтижеге қол жеткізуде өзіне және қарамағындағыларға талапшылдық С.К. Ордабаеваға Қазақстанда ғана емес, ТМД елдерінде танымал ғалым болуға, әріптестерінің және фармацевтика саласы өкілдерінің құрметіне ие болуға мүмкіндік берді.

С.К. Ордабаева ҚР БҒМ "Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы" республикалық грантының (2012 ж.), Оксфорд Академиялық Одағының "Медицина ғылымдары" санатындағы "Жыл ғалымы" ашық халықаралық онлайн конкурсының (OAU, Оксфорд, Ұлыбритания, 2015 ж.), Еуропа ректорлар клубы (CRE) мен Еуропалық Бизнес Ассамблеясы (ЕВА) ұйымдастырған конкурстың жеңімпазы болып табылады. Ол сондай-ақ "Болашақ" Президенттік бағдарламасының республикалық конкурсының жеңімпазы болып табылады, оның шеңберінде Берлин техникалық университетінде (Германия, 2016ж.) тағылымдамадан өтті, 2018 жылы - "Эразмус-плюс"Еуропалық гранты шеңберінде Гданьск медициналық университеті базасында кредиттік ұтқырлық бағдарламасы бойынша ҒЗЖ және білім беру процесі саласында тағылымдамадан өту және тәжірибе алмасу.

С.К. Ордабаеваның көпжылдық және жемісті еңбегі ҚР ДСМ "ҚР Денсаулық сақтау үздігі" төсбелгісімен (2007 ж.), фармацевтикалық білім мен ғылымды қолдау жөніндегі Республикалық қауымдастықтың "Фармацевт мамандығына адалдығы үшін" медалімен (2014 ж.), ҚР ДСМ "Денсаулық сақтау жүйесіне қосқан үлесі үшін" медалімен (2017 ж.) марапатталған.

Сәуле Құтымқызы Ордабаеваны мерейтойымен құттықтай отырып, денсаулық, шығармашылық шабыт тілейміз! Өмір сізге он жылдан астам жемісті ғылыми және педагогикалық жұмыс берсін! Идеялармен бөлісіңіз, ойларыңызды жастармен, магистранттармен, докторанттармен жүзеге асырыңыз, білімді пікірлестермен, әріптестермен, жақын және сүйіспеншілікке толы адамдармен бөлісіңіз! Сіздің жоспарларыңыз, армандарыңыз орындалсын және жаңа жетістіктер үшін көкжиектер ашылсын!

26.10.2020, 05:10