ПРОФЕССОР АЛМАС АЛДЕШҰЛЫ АЛДЕШЕВТІҢ 75 ЖЫЛДЫҒЫНА ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ КҮНІНЕ ОРАЙ «ҒЫЛЫМ, БІЛІМ ЖӘНЕ ТӘЖІРИБЕ ИНТЕГРАЦИЯСЫ: КЕМЕЛДІККЕ ҰМТЫЛУ» КОНФЕРЕНЦИЯСЫ

2024 жылдың 15 сәуірінде «ОҚМА» АҚ «Шұғыл медицина және мейіргер ісі» кафедрасының күшімен Шымкент қ. ДСБ «№2 қалалық аурухана» ШЖҚ МКК-да «Ғылым, білім және тәжірибенің интеграциясы: профессор Алмас Алдешұлы Алдешевтің 75 жылдығына және ғылым күніне орай кемелдікке ұмтылу» атты конференция өтті.

Іс-шараға №2 ҚКА бас дәрігері Бақытжан Жолдасбекұлы Позилов, анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімінің меңгерушісі Ержан Шералиұлы Мұсаев, кафедра меңгерушісі, м.ғ. к., доцент Айзат Әшімханқызы Сейдахметова, доцент Төлебай Жұмабайұлы Жұмабаев, кафедра ассистенттері мен резиденттері қатысты.

№2 ҚКА бас дәрігері Бақытжан Жолдасбекұлы Позилов құттықтау сөз сөйлеп, Алмас Алдешұлының күн сайын ондаған адамның өмірін сақтап қалатын, дәрігерлерге кеңес беретін және жас мамандарды жіберетін жоғары мақсаттарға жету жолындағы ерекше еңбегін атап өтті. Сондай-ақ, ол кафедра мен клиниканың бірлігінде жұмыс істеудің маңыздылығын атап өтті.
Айзат Әшімханқызы өзінің құттықтау сөзінде мерейтой иесін құттықтап, медицина ғылымы мен білім берудің дамуына қосқан үлесі, анестезиология, реаниматология және тәлімгерлік саласындағы шеберлігі, білімге ұмтылысы, қатаң өзін - өзі бақылауы және барлығын үлкен жетістіктерге шабыттандыратын кемелдікке ұмтылысы үшін алғыс айтты.
Төлебай Жұмабайұлы профессорға алғысын білдіріп, оның кәсіби жетістігін, бірлескен жұмысы мен адам ретіндегі жеке ұлылығын, ғылымға деген құштарлығын және кемелдікке ұмтылысын атап өтті.
Кафедра ассистенттері: Юнусметов Элдор Шавкатович, Ходжакулова Умида Абдывалыевна, Әуезханқызы Дана; резиденттер Килыбаев Дархан Дарипбекұлы, Рысбай Динара Маратқызы, Тоқтаров Бағлан Оразханұлы, Қойшыбек Ерасыл Раймбекұлы, Слам Рамазан Наматиллаұлы баяндама жасады.

Алмас Әлдешұлы қатысушылардың әрқайсысына назар аударғаны, уақыт бөлгені үшін алғысын білдірді, өзінің студенттік жылдарын және мансабының басталуын еске алды, барлығына табыс пен өз ісіне берілгендік тіледі.
Профессорды мерейтойымен құттықтаймыз! Сіз өз ісіңіздің маманы ғана емес, сонымен қатар әріптестеріңіз бен студенттеріңіз үшін шабыт пен даналықтың қайнар көзісіз.
Сізді осы тамаша мерекемен құттықтаймыз, денсаулық, бақыт және медицина мен ғылымның игілігі үшін ұзақ жылдар бойы жемісті қызмет тілейміз!

02.05.2024, 13:04