«ЖОО үздік оқытушысы – 2022»

«Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» кафедрасының доценті, Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының экономика ғылымдарының кандидаты Замира Утепбергеновна Кудайбергенова осы атаққа ие болды!

З. У. Құдайбергенова «Инженерлік-экономикалық есептеулердегі есептеу техникасы» пәні бойынша кафедрада сабақ береді, студенттерге толыққанды өсу мен даму үшін мүмкіндіктер ашады, өйткені олар фармация мен инженерлік пәндерді қоса алғанда, бейіндік пәндер бойынша білімді талап ететін болашақ мамандықтың кеңістігін ашуы керек.
ЖОО әкімшілігі мен кафедра қызметкерлері Замира Утепбергеновна Кудайбергенованы лайықты наградасымен құттықтап, жаңа 2023 жылы да ізденуші және ерекше маман болып қалуын тілейді!

Сәттілік жолдас болсын, жетістіктеріңіз заманмен қатар жүруге арқау болсын, денсаулық, бақыт пен әл-ауқат тілейміз!

04.01.2023, 17:47