Жоғары оқу орындары-серіктестерімен ынтымақтастықтың жаңа деңгейі

Алғаш рет И.М. Сеченов атындағы Бірінші Мәскеу мемлекеттік медицина университетінен және Башқұрт мемлекеттік медицина университетінен студенттер академияға фармацевтикалық және токсикологиялық химия кафедрасының оқу-ғылыми зертханасы базасында  «Дәрілік заттардың сапасын бақылау және сертификация» атты оқу-өндірістік тәжірибе өту үшін келді.

Студенттер фармацевтикалық факультеттің профилді кафедраларымен және құрылымдық бөлімдермен танысты және заманауи құрылғылармен жабдықталуы жоғары деңгейде және оқу - ғылыми қызметтерді атқару үшін барлық мүмкіндіктерін атап өтті.

Бүгінгі күні кафедраның тәжірибелі оқытушыларының жетекшілігімен практиканттар Қазақстан Республикасының мемлекеттік фармакопеясының, Ресей Федерациясының XII мемлекеттік фармакопеясының, Еуропалық фармакопеяларының талаптарына сәйкес дәрілік препараттарға физикалық, физика-химиялық талдаулар жасауда.

Оқу-өндірістік тәжірибе жалғасуда, нәтижелер туралы академия сайтының қолданушыларына хабарлаймыз ... .

25.05.2015, 23:17