Жастар арасындағы ұлтаралық араздастық, құқықбұзушылық, бұзақылық пен сыбайлас жемқорлықтың орын алуын ескерту және ерте жүктіліктің алдын-алу!

09.10.2018 ж, ОҚМА студентерімен «Жастар арасындағы ұлтаралық араздастық, құқықбұзушылық, бұзақылық пен сыбайлас жемқорлықтың орын алуын ескерту  және  ерте жүктіліктің алдын-алу!» тақырыбындағы ауқымды кездесу өтті. Кездесуге Аль-Фараби ауданының прокуроры Н.Бақашбаев, ОҚО Ұйымдасқан қылмысқа қарсы күрес басқармасының аса маңызды істер жөніндегі аға жедел уәкілі, полиция подполковнигі Е.Құрбанбаев, Аль – Фараби ауданының учаскелік полициясы Е.Әбдіхалықов, №1 Облыстық перинаталдық орталықтың акушер-гинекологы Г.Джангасиева, Акушерлік гинекология кафедрасының меңгерушісі Р.Т.Тлеужан қатысып, студенттер мен жастар арасында құқықбұзушылықты ескерту және алдын-алу, атап айтқанда тәртіпбұзушылық, бопсалау және ерте жүктілік пен сыбайлас жемқорлық мәселелерін талқылау мақсатында әңгіме жүргізді.

15.10.2018, 23:09