«Жастар арасындағы деструктивті ағымдардың ықпалының алдын алу»

607 1 1

2015 жылдың 30 қыркүйек күні академия үлкен мәжіліс залында Жастар саясаты бөлімі және Оңтүстік Қазақстан облысы, Ішкі саясат және дін істері басқармасының «Әлеуметтік бастамалар орталығы» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ұйымдастыруымен  академияның І курс студенттері арасында жастар ортасында діни экстремизмнің алдын алу күшейту қажеттілігіне, сондай-ақ конфессияаралық бейбітшілік пен келісім орнықтыруды жүзеге асыру мен жастардың діни сауатын қалыптастыру мақсатында «Жастар арасындағы деструктивті ағымдардың ықпалының алдын алу» тақырыбында ауқымды кездесу өткізілді.

607 2 2

Аталмыш іс-шарада «Әлеуметтік бастамалар орталығының» басшысы Н.Тұрсынбай баяндама жасады. Студент жастар өз көкейлеріндегі сауалдарын қойып, керекті жауаптарын алды.

01.10.2015, 23:03