Жас ғалымдар мен студенттердің III Халықаралық конференциясы «Биология, медицина және фармация дамуының келешегі»

9.12.2015-10.12.2015 жылы «Қоғамдық денсаулық сақтау-1» кафедрасында «Биология, медицина және фармацияның дамуының келешегі» атты жас ғалымдар мен студенттердің III Халықаралық конференциясы өтті.

Конференцияны ашу құрметі м.ғ.д., профессор  Г.К.Каусоваға берілді. (Алматы) Секция отырысына 50 адам қатысты, оның ішінде 19 студенттер, 31 жас ғалымдар, 39 баяндама тыңдалды.

Конференция барысында жас ғалымдар арасындағы қарым-қатынасты нығайтуға аса жоғары көңіл аударылды. Замануи  зерттеулердің ең актуалды бағыттары талқыланды.

Секция отырысының соңында, ұсыныстар мен ескертулерді ескере отырып, секция Президиумы мүшелері бір дауыстан 2 үздік ғылыми жұмысты конференцияның ұйымдастыру комитетіне ұсынды:

1. «Комбинированное лечение рака желудка: иммунологический подход», Жандосов О.К., «ВШОЗ», г.Алматы, Казахстан.(«Асқазан қатерлі ісігінің комбинирленген емі: иммунологиялық түрі», Жандосов О.К., «ВШОЗ», Алматы қ., Қазахстан)

2. «Изучение микрофлоры влагалища у беременных женщин с оценкой антибиотикограммы при  признаках дисбиоза», Кожабек Г.Б., КГМУ, г.Караганда, Казахстан. («Дисбиоз белгілері бар антибиотикограмманы бағалау кезіндегі жүкті әйелдердегіқынап микрофлорасын зерттеу», Қожабек Г.Б., КГМУ, Қараганды, Қазахстан).

22.12.2015, 03:28