«Жүректен жүрекке!» акциясы

2018 жылдың 7 желтоқсанында м.ғ.д профессор Досыбаева Г. Н. басшылығымен ЖТД-2 кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы және дәрігер-интерндер Т. Орынбаев атындағы гипербариялық оксигенация орталығының(ГБОО) клиникалық базасының дәрігерлерімен бірлесіп, Түркістан облысының Толеби ауданындағы балалар үйіндегі мүгедек балаларға арналған қайырымдылық акциясына қатысты.

ГБО орталығының бас дәрігері М.С. Ермахамбетовамен бірге Төлеби ауданындағы 100 -ден астам мүгедек балалар жиналды. Балалар үйіндегі балалар мен ОҚМА жалпы медицина мамандығының 1 курс студенттері бірлесіп концерт қойып, цирк қойылымдары және қайырымдылық түскі ас ұйымдастырылды. Бағдарламаның соңында демеушілерден - азық-түлік, ойыншықтар мен кеңсе заттары (ОҚMA-дан) сыйлықтар берілді. Іс-шара Президент күні мен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арнайы ұйымдастырылды.

Тасарық ауылындағы балалар үйінде мүгедек балалар мен жетім балалар үшін оларды оңалту және емдеуге жақсы жағдайлар жасалған.

Ізгі тілектер, іс-шараны ұйымдастырушылардан құттықтау сөздер, қатысушылардың ойын-сауық бағдарламасы, цирк және барлық балаларға арналған сыйлықтар ешкімді бей-жай қалдырған жоқ. Қайырымдылық және ізгі-ниет, бауырмалдылық пен белсенділік танытқан біздің студенттер мен интерндерге балалар мен олардың ата-аналары ризашылық танытып, алғыстарын білдірді.

22.12.2018, 00:32