Үздікті таңдау. Алға ұмтылу уақыты

2019 жылдың 3 шілдесінен 5 шілдесіне дейін фармацевтикалық саланың ең үздік студенттерін анықтауға арналған конкурс негізінде Бүкілресейлік ЖОО-аралық GxP Саммиті «Үздікті таңдау. Алға ұмтылу уақыты». Байқау үш кезеңнен тұрды: іріктеу (жобаны көрсету), олимпиадалық блок, практикалық блок. Саммитке толық қамды қатысу үшін іріктеу (бірінші) кезеңінен ОҚМА Фармация факультетінің 3 курс студенті Искаков Ришат Рустамович өтті.

GxP саммитке әлемнің 27 елінен 73 жоғары медициналық оқу орындары қатысты. Саммиттке Pharmimex, MSD, Sun Pharma, Amgen, Generium, Astellas, Sotex және басқалар сияқты жетекші фармацевтикалық компаниялар қатысты және түрлі құрылымдардың өкілдерімен кездесулер мен қарым-қатынас жасау үшін қызмет ететін бизнес-навигатор өткізілді. Бұл кәсіби кеңістікке бару және болашақ мансабыңыз туралы дұрыс шешім қабылдауға қатысты ауқымды сұрақтарға жауап алуғе керемет мүмкіндік туды.

Бұл іс-шара жыл сайын Ресей Федерациясының Индустрия және сауда министрлігі мен «Мемлекеттік дәрілік заттар мен тиісті практика институты» ФБМ қолдауымен ұйымдастырылады.

09.07.2019, 04:54