Құғын-сүргін құрбандары күніне арналған мұражайға саяхат

2017 жылдың 31 мамырында Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясының Қазақстан тарихы мен әлеуметтік-қоғамдық пәндер кафедрасына қарасты  оқытушылар Т.А Асанкулова, А.К Темирбекова мен 9-101 МIК топ студенттері құғын-сүргін құрбандар күніне арналған тарихи мұражайға саяхаттап қайтты.

Саяхаттың басты мақсаты студенттердің отан сүйгіштік, патриоттық сезімдер қалыптастыру болып табылады.

Мұражайдың екі залы бар: экспозициялық  және тағызым залдары. Мұражайдын авторы - А. Найманбай.

Мұражайдың негізгі құрайтын инсталляциясы «Репрессия» деп аталады. Оның ортасында саяси қуғын – сүргін құрбандары, Қазақстаның көрнекті қоғам қайраткерлері: Ә.Бөкейханов, А.Байтұрсынов, М. Дулатов, М.Шоқай, М. Тынышбаев, Ж. Аймауытов, М. Жұмабаев, Т.Рысқұлов, С.Сейфуллин және т.б бар.

31.05.2017, 03:52