Үндістаннан келген профессорлардың дәрістері

2024 - жылдың 5-қыркүйегінен 14-қыркүйегіне дейінгі кезеңде, JSS Жоғары білім және зерттеулер академиясының JSS Фармацевтикалық құрылташы колледжінен (JSSCPO), Ути, Нилгирис, Тамил Наду, Майсурудан Доктор Раман Суреш Кумар және Доктор Гонна Нанди К Ганеш бакалавриат, магистратттар және докторанттарға арналған дәрістер сериясын оқыды. Дәрістер дәрілік заттарды табудың және әзірлеудің жаңа әдістеріне, фармацевтикалық өнімнің өмірлік цикліндегі реттеушілік аспектілерге және дәрі-дәрмек жеткізудің жаңа жүйелеріне арналды. Профессорлар фармация факультетінің 1 және 2 курс докторанттары үшін міндетті кеңестер өткізді, онда диссертациялық жобалар бойынша жұмыстың келесі кезеңдері талқыланды.

Сонымен қатар, фармация факультетінің кафедралары мен деканат фармация саласындағы жаңа инновациялық бірлескен білім беру бағдарламасын талқылау бойынша қарқынды жұмыс жүргізді, мұнда Жоғары білім академиясында оқыту және JSS зерттеулері бағдарламаның міндетті бөлігі болады.

20.09.2024, 09:52