Ташкент медицина академиясындағы халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция

03.11.2023 -04.11.2023 күндері «Жалпы тәжірбиелі дәрігер -1» кафедрасының қызметкерлері: м.ғ.к., доцент, кафедра меңгерушісі Г.М. Даткаева және кафедра доценті Қ.С. Идрисов Ташкент қаласы Ташкент медицина акадеиясында өткен «Қазіргі педиатрияның басты мәселелері: Бала шатындағы ауруларды диагноздау және емдеудің жаңа мүмкіндіктері» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысты. Халықаралық конференцияға Өзбекстан, Германия, АҚШ (Чикаго), Турция, Корея, Ресей(Санкт Петербург, Оренбург, Казань, Ростов медициналық ЖОО), Белорусия, Түркіменстан, Тәжікстан, Қазақстан мен Қырғызстанның жоғары оқу орындарының және ғылыми зерттеу орталыықтарының ғалымдары қатысып педиатриядағы актуальды мәселелермен, заманауи емдеу және диогнастикалау әдістерімен бөлісті.

Конференцияда Г.М.Датқаева: «Проявления депрессивных состояний у подростков в общемедицинской практики» және Қ.С. Идрисов: «Клиническое значение повышения лейкоцитоза у детей с аппендицитом(предварительные результаты) атты баяндамалар жасады.

28.12.2023, 17:44