«Тәуелсіз елім–Қазақстан» атты плакат конкурсы, Педиатрия-2 кафедрасы

Қазақстан Республикасының басты мемлекеттік мерекесі жыл сайын 16-17 желтоқсанда атап өтіледі. Бұл күн қазақстандықтар үшін ең маңызды мереке болып саналады. Көптеген мемлекеттік мерекелер сияқты республиканы мекендейтін халықтар мен халықтардың мәдени және этникалық әртүрлілігін көрсету үшін пайдаланылады. Бұл ұлттық костюмдерді, билерді, аспаздық дәстүрлерді және еркін және тәуелсіз Республикада бейбіт өмір сүретін жекелеген ұлттар мен ұлыстардың басқа да мәдени элементтерін көрсету мүмкіндігі юолып табылады.

Осыған орай "Педиатрия-2" кафедрасында 2019 жылы 11 желтоқсанда Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған "Тәуелсіз ел–Қазақстан" атты плакаттар конкурсы өткізілді. Конкурс 3 топ дәрігер-интерн-педиатрлар және 6 топ дәрігер резиденттер арасында өткізілді. Әр топ байқау ережесімен танысты және осы тақырыпқа 3D үлгісінде суреттерімен плакат салу және оны қорғау бойынша жарысты. Конкурсқа ОҚМА-ның «Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты басқармасының» жетекші маманы Қамбарова Ж.О., кафедра профессор-оқытушылар құрамы, Облыстық балалар ауруханасының қызметкерлері қатысты. Байқаудың ұйымдастырушылары: кафедра меңгерушісі, профессор Бектенова Г. Е. және ассистент Кемелбеков К. С. Жеңімпаздар анықталып, алғыс хаттармен марапатталды.

13.12.2019, 05:25