Шымкент қаласындағы "Көмек" дағдарыс орталығында өткізілген Жаңа жыл мерекесі

26.12.2023 ж. "Шұғыл медицина және мейіргер ісі" кафедрасы және "Мейіргер ісі" білім беру бағдарламасының 1 және 2 оқу жылының магистранттарымен бірлесіп, Шымкент қаласындағы "Көмек" дағдарыс орталығында Жаңа жыл қарсаңында балаларға арналған іс-шара өткізді.
Жаңа жыл-балаларды ерекше қуантатын сиқырлы мереке. Бұл бүкіл әлем мерекелік көңіл-күйге толы уақыт, көшелер жарқын шамдармен безендіріліп, ауа шырша бұтақтары мен мандариндердің хош иісіне енеді. Балалар үшін бұл өте маңызды уақыт, өйткені олар Аяз Ата мен Ақшақармен кездесуді асыға күтеді, олар ғажайыптарға сенеді және ең қымбат армандарын орындайды.

Жаңа жыл-бұл сыйлық беру уақыты. Балалар өздерінің тілектер тізімін алдын-ала жасайды және Аяз Ата оларға армандаған нәрселерін береді деп үміттенеді. Сыйлықтар алу-бұл балалар үшін ерекше қызықты және қуанышты сәт. Олар сыйлықтарды асыға ашады және әрбір жаңа затқа немесе ойыншыққа қуанады.
"Мейіргер ісі" білім беру бағдарламасының медицина ғылымдарының магистрін дайындауда клиникалық құзыреттілік қана емес, сонымен қатар эмпатия, эстетикалық дағдылар, мейірімділік қалыптастыру маңызды. Кафедра меңгерушісі А.А.Сейдахметова балаларды "Жаңа жылмен" құттықтап, балалар үшін осындай іс-шараларды өткізудің маңыздылығын атап өтті. Балалар өлең оқып, сыйлықтар алды. Магистранттар аналар мен балаларға көптеген жылы лебіздерін білдіріп, балаларға жақсылық тіледі. Жаңа жыл оларға үлкен қуаныш, көңілді және барлық тілектерінің орындалуын әкелсін! Іс-шара соңында балалардың аналары мен әжелері ұйымдастырылған іс-шара үшін алғыс айтты.

28.12.2023, 17:10