Студент Тимур Аманбаев - Назарбаев Қорының стипендиаты

26 қазанда Назарбаев Қоры "ЖасSTAR" халықаралық шығармашылық жастар фестивалі аясында республикалық байқау жеңімпаздарының есімдерін салтанатты түрде атады.
Конкурстық комиссияның шешімімен Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының медицина факультетінің студенті Тимур Аманбаев жеңімпаз деп танылды.
ЖОО ректоры, м.ғ. д., профессор Мырзабек Мырзашұлы Рысбеков Тимур Аманбаевты лайықты марапатымен жылы лебізімен құттықтады. Белсенді азаматтық ұстаным, еріктілік, Академия мен Шымкент қаласының қоғамдық өміріне қатысу, тамаша оқу осындай нәтижелерге қол жеткізуге мүмкіндік беретінін атап өтті.
Т. Аманбаев ЖОО әкімшілігіне Қазақстанның Азаматтық Альянсы ретінде студенттік медициналық қоғамдастықтарды құруға және қала жастары арасында іс-шаралар өткізуге қатысатын белсенді студенттерді қолдағаны үшін алғысын білдірді. Бұл үлкен жолдың басы ғана деп санайды.

Біз Т. Аманбаевты жеңісімен және Қордың студенттік стипендия алуға арналған республикалық конкурстың жеңімпаздарын салтанатты марапаттау рәсіміне қатысуымен құттықтаймыз. Жаңа жетістіктер мен табыстар тілейміз!

02.11.2022, 19:23