Шымкент қаласының дәрігерлеріне арналған «Гастрошкола»

Соңғы жылдары бауыр мен өт жолдарының аурулары пациенттердің дәрігерге баруының жиі кездесетін себептерінің біріне айналды, олардың өлім себептері арасындағы рөлі де зор. Жұқпалы аурулар кафедрасының меңгерушісі профессор Г.Н. Абуова «Санто» компаниясының шақыруымен Шымкент қаласының дәрігерлеріне арналған «Гастрошкола» білім беру іс-шарасын өткізді, оның барысында тыңдаушылар бауырдың метаболикалық-ассоциацияланған ауруын (МАЖБП/НАЖБП), бауыр мен өт жолдарының басқа да ауруларын диагностикалау мен емдеудің заманауи әдістері бойынша білім алды. Тәжірибелі лектор Г. Н. Абуова оқытудың интерактивті түрлерін қолдана отырып, гепатобилиарлы аймақтың ең көп таралған аурулары кезінде дәрігердің тактикасын жан-жақты баяндады. Кері байланыс та нәтижелі болды, материалды сәтті игергендердің барлығына сертификаттар берілді.

02.02.2023, 14:40