РЕСЕЙ ҒАЛЫМЫНЫҢ АКАДЕМИЯҒА САПАРЫ

Башқұрт мемлекеттік медицина университетінің фармакогнозия ботаника курсымен және фитотерапия негіздері кафедрасының профессоры Пупыкина Кира Александровна (Уфа, Ресей), ОҚМА ректоры, профессор М.Рысбековпен кездесу өтті.

Ресейлік маман Пупыкина К.А. 04.12.2023 және 14.12.2023 аралығында «Шетелдік ғалымды шақыру» бағдарламасы аясында академиялық ұтқырлықты жүзеге асыру мақсатында шетелдік мамандарды ғылыми-педагогикалық қызметке тарту мақсатында жүзеге асырылады.

Кездесу барысында ғылыми-зерттеу жұмысы, оқытушылардың академиялық ұтқырлығы, профессорлық-оқытушылық құрам мен студенттердің академиялық ұтқырлығын жүзеге асыру бойынша іс-шараларды ұйымдастыру, студенттердің білім беру ұйымдарында тағылымдамадан өтуін қамтамасыз ету, сондай-ақ ғылыми-зерттеу жұмыстары саласындағы серіктес ЖОО-лардың одан әрі ынтымақтастығы мәселелері қаралды. бірлескен ғылыми жобалар мен бірлескен білім беру бағдарламалары талқыланды.

06.12.2023, 18:44