«Қазақстандағы тұмау, ЖРВИ бойынша қазіргі эпидемиологиялық жағдай» семинары

2023 жылғы 25 қыркүйек Сағат 10.00 Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасында оқыту семинары өтті. Бұл іс-шара келесі тақырыпқа арналды: «Қазақстандағы тұмау, ЖРВИ бойынша қазіргі эпидемиологиялық жағдай».
Презентацияларды жасады:
1. «Қазақстандағы тұмау, ЖРВИ бойынша ағымдағы эпидемиологиялық жағдай. Жүкті әйелдердегі ЖРВИ». оқытушысы Абуова Г.Н., ОҚМА жұқпалы аурулар және тері-венерология кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.к., профессор
2. «Тұмау, балалардағы ЖРВИ. Ерекшеліктері, дифференциалды диагностикасы, емі». ОҚМА жұқпалы аурулар және тері-венерология кафедрасының доценті Бердалиева Ф.А.
3. «Қолданыстағы құқықтық актілер». Бейсетаева Б.Е., ОҚМА жұқпалы аурулар және тері-венерология кафедрасының ассистенті, жоғары санатты инфекционист дәрігер.
Семинарға қалалық жұқпалы аурулар ауруханасының алғашқы медициналық көмек көрсету жөніндегі орынбасарлары мен инфекционист мамандар қатысты.

06.10.2023, 15:38