«Оқу бағдарламасында мультимедиялық компонентті дамыту тәжірибесі» семинары

2016-2019 жж. арналған «Медициналық білім беруді модернизациялау» мемлекеттік бағдарламасын және «ModeHEd Erasmus +» жобасы аясында 2019 жылы 29 наурызда ОҚМА-да «Мультимедиялық компонентті оқытудың тәжірибесі» атты семинар өткізілді. Электронды оқулықтар: «Жылдам медициналық көмек көрсетудің үздік әдістерін жетілдіру» Сейдахметова А.А. және «Қоғамдық денсаулық сақтау және денсаулық сақтауды басқару» Ахмадиева К.Е.

Семинар жақында жаңа сапалы болып табылатын заманауи медициналық білім беруді жаңғыртудың өзектілігін көтерді. Әдістемелік көмек мәселелері медициналық жоғары оқу орындарында мейірбике және денсаулық сақтаудағы біліктілікті арттыру курстарын жаңғырту арқылы медициналық қызметтерді көрсету жүйесін одан әрі жетілдіру мәселесі бойынша талқыланды.

Семинарға оқу-әдістемелік орталығының қызметкерлері, дәлелді медицина бөлімі, жедел медициналық жәрдем және мейірбике ісі, әлеуметтік денсаулықты сақтау және денсаулық сақтау, медицина ғылымдарының және ақпараттық технологиялар кафедраларының меңгерушілері, сондай-ақ, ОҚМА кафедралары мен профессор-оқытушылар құрамы жетекшілері қатысты.

Қазіргі заманғы жоғары медициналық мектеп - жаңа жоғары технологиялық білім беру жүйесі, жаңа оқу бағдарламалары, электрондық оқыту құралдары және мемлекеттік білім беру стандарттарын енгізудің жаңа шарттары.

Қорытындысында семинарға қатысушылар еліміздің медициналық жоғары оқу орындарында білім беру сапасын арттыруға бағытталған мемлекеттік қызметке қолдау көрсетіп, ынтымақтастықты білдірді.

10.04.2019, 05:47