"Невропатолог/ эндокринолог тәжірибесіндегі пиримидин нуклеотидтерінің орны халықаралық мамандар тобының консенсусының нәтижелері" тақырыбындағы конференция

2023 жылғы 29 наурызда "Понтос" мейрамханасында телекөпір түрінде конференция өткізілді: "Невропатолог/ эндокринолог практикасындағы пиримидин нуклеотидтерінің орны халықаралық мамандар тобының консенсусының нәтижелері", онда Мәскеу, Қазан қалаларынан профессорлар және Астана, Алматы, Қарағанды, Қостанай, Шымкент сияқты Қазақстан қалаларынан профессорлар қатысты.
Іс-шараның модераторы Жаркинбекова Назира Асановна, ОҚМА неврология, психиатрия, оңалту және нейрохирургия кафедрасының меңгерушісі, Түркістан облысы Денсаулық сақтау басқармасының бас штаттан тыс невропатологы, м. ғ. к., профессор болды.
Құттықтау сөз Мендель Ольга Игоревнаға берілді, аға медициналық кеңесші, м. ғ. к., Юнифарм ЖШС, Ресей қаласы.

Спикерлер сөз сөйледі :

1) Кукушкин Михаил Львович, м.ғ. д., профессор. Жалпы патология және патофизиология ҒЗИ ауырсынудың іргелі және қолданбалы проблемалары зертханасының меңгерушісі, Бас хатшы РОЙБ Мәскеу қаласында "Пуринергиялық жүйе және ауырсыну"атты баяндама жасады.

2) Якупов Эдуард Закирзянович, м.ғ. д., профессор. "Сіздің денсаулығыңыз" ғылыми-зерттеу медициналық кешенінің және білім беру орталығының жетекшісі, Татарстан Республикасының еңбек сіңірген дәрігері, Қазан қ. баяндама жасады: мультимодальды жолдар ауырсынуды жеңу ауырсынуды жеңу.

Конференцияға "Неврология, психиатрия, реабилитология және нейрохирургия" кафедрасының ассистенттері А.А. Есетова, З. С. Сүлейменова, практикалық денсаулық сақтау дәрігерлері, сондай-ақ 1-ші және 2-ші оқу жылының резиденттері қатысты.

05.04.2023, 17:40