«Наурызнама» мерекелік іс-шарасының онкүндік өту барысы

Наурыз мерекесіне байланысты Қазақстанда жаңа форматта 14-23 наурыз аралығында "Наурызнама" онкүндігі жарияланды.
Наурыз ежелден бері тойланып келетін мереке. Бүгін Наурызды Таяу Шығыс, Түркия, Иран, Ауғанстан, Тәжікстан, Әзірбайжан, Қазақстан, Түрікменстан, Қырғызстан, Өзбекстан, Үндістан, Пәкістан және Қытай халықтары атап өтуде.
Тарихтың тереңінен бастау алған Наурыз – жастарды тәрбиелеуге, дәстүрлер мен моральдық құндылықтарды сақтауға пайдалы әсер ететін жалпы халықтық мереке.
Мерекеге орай Қазақ, латын және орыс тілдері кафедрасының Орыс тілі курсы өскелең ұрпақты тәрбиелеу және мерекелік атмосфера құру үшін ұлттық қазақ киімдерін күнделікті киюге белсенді қатысуда.
Наурыз мейрамын мерекелеу бастамасымен оқытушылар ұжымы ұлттық бірлік идеясын насихаттау мақсатында студенттерге үлгі көрсетуде.

15.03.2024, 16:03