«Нашақорлар арасындағы ЖИТС ауруларының алдын алу» семинары

2023 жылдың наурыз айының 15 жұлдызында 2022 жылдың Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың халыққа жолдауы бойынша, ОҚМА «АҚ» «Нашақорлық және есірткі бизнесіне қарсы күрес және алдын алу» аясында Жастар саясаты бөлімі мен «Әлеуметтік медициналық сақтандыру және қоғамдық денсаулық» кафедрасының ұйымдастыруымен кафедраның №3 дәріс залында 2 курс педиатрия және 4 курс ҚДС студенттері арасында «Нашақорлар арасындағы ЖИТС ауруларының туралы» тақырыпта Шымкент қалалық «ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі орталық» профилактикалық жұмыстар бөлімінің мамандары Есенбеков Талғат және Байсалбаева Жұлдызайдың қатысуымен семинар өтті.
Семинардан кейін студенттер көкейіндегі жүрген сұрақтарға жауап алды, ерікті түрде ЖИТСті анықтау бойынша жедел тест жүргізіп және салауатты өмір салты бойынша брошюралар таратылды.

30.03.2023, 11:05